Doprava a platby

 

Zmíněné informace ihned níže platí pro objednávky z České republiky, informace
pro objednávky ze Slovenska a zahraničí naleznete na této stránce dole.

 


DOPRAVA


Zásilky odesíláme každý všední den České pošty,
Zásilkovna - viz níže o dopravě pod informacemi o platbách.

 

 

PLATBY


Zaslání na dobírku
Tento způsob je nejžádanějším a nejběžnějším způsobem na našich stránkách. Zaslání na dobírku Vás vyjde podle typu zvolené dopravy již na 80kč Kč (doprava) + 49 Kč (samotný proces dobírky/platby), tj. dohromady za 129 Kč!


Platba bankovním převodem předem na účet - opožděná expedice
Pomocí platby předem můžete ušetřit značnou částku na dopravném! Přepravné Vás může vyjít již na pouhých 80 Kč (jedno z nejlevnějších na internetu! Avšak převody mezi bankami trvají řadu pracovních dnů - počítejte tedy s tím, že Vám zásilka může přijít i za 10 dnů!
Platbu uhraďte na účet 2401992994/2010 (FIO banka) a to nejdéle do 7 dnů po dokončení objednávky. Vaše zásilka bude odeslána až po připsání požadované částky na náš účet (tj. se zpožděním v závislosti na rychlosti převodu - vhodné pro trpělivé povahy!).
Jako variabilní symbol Vaší platby nezapomeňte uvést ČÍSLO OBJEDNÁVKY.


Platba platebním tlačítkem skrze Vaší banku - nejrychlejší způsob pro odeslání

Nyní můžete zaplatit ihned skrz platební tlačítko Vaší banky, kterou si vyberete na konci objednávky, zaplatíte ihned automaticky a my Vám objednávku vyexpedujeme nejpozději následující pracovní den, mnohdy ještě ten den! Výhodou je, že ušetříte za dobírku - VŘELE tuto platební metodu DOPORUČUJEME!

 

Platební bránu zprostředkovává společnost 

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

odkaz na jejich stránky: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

 

 


CENY DOPRAVY


ZÁSILKOVNA
Vyberte si jedno z mnoha jejich výdejních míst!
Nejrozšířenější a nejdostupnější koncept úložných míst!
Je tu pouze jediné omezení. Délka strany může být maximálně 120 cm! Takže pokud plánujete nějaké hůl se skrytym ostřím či velkou mačetu, musíte zvolit jiného dopravce.
Již za 80 Kč! Odesíláme každý den!

Balík do Balíkovny (Česká pošta)
Balíkovna je z našeho pohledu revoluční službou České Pošty - VŘELE DOPORUČUJEME!
Pokud zvolíte tuto dopravu, tak Vás přepravné bude stát 80 Kč (+49Kč s dobírkou). Česká pošta má přes 300 výdejních míst po celé ČR, kde je možné si vyzvednout přednostně zásilku na specializované přepážce.
Garantují úhradu dobírky hotově, ale i kartou! Dokonce nemusíte mít občanku k prokázání totožnosti. Stačí, když budete znát jméno příjemce a mít kód, kterým se prokážete. Rozměry balíku musí být nejvýše 70cm x 50cm x 50cm, abyste mohli tuto službu využít.
V případě zvolení tohoto typu přepravy u nevyhovujících produktů (nad 70 cm = některé mačet, hole se skrytou čepelí, dlouhé meče, tyčové zbraně, apod.), tak si vyhrazujeme změnit způsob přepravy a případně cenu přepravného navýšit.

Balík do ruky (Česká pošta)
Pokud upřednostňujete komfort před šetřením, máme pro Vás možnost dopravy "Balík do ruky". Balík Vám přijde až na Vaši adresu a o jeho příchodu budete informováni pomocí SMS. Tato služba stojí 139 Kč. Pokud budete chtít platit až po příchodu balíku (tzv. dobírka), připlatíte si ještě +49 Kč.

Balík na poštu (Česká pošta)
Doručení zásilky bude na Vámi zvolenou poštu v objednávkovém procesy. Zásilka zde bude čekat na Vaše vyzvednutí 7 dní.
O přijetí zásilky na pobočce České pošty budete informováni pomocí SMS nebo emailem ihned v den uložení zásilky na pobočce.
Služba balík na poštu stojí 119 Kč (+49 Kč v případě platby dobírkou).


Informace pro zahraniční elektronické platby:
IBAN: DOPLNIT ÚDAJE
BIC kód/SWIFT: DOPLNIT ÚDAJE
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Po uhrazení platby nám na info@nozirstvibonn.cz zašlete print-screen obrazovky, kde je prokazatelně vidět, že jste platbu hradili, a kde je jednoznačně vidět, že platba je již uhrazená, a že ji nelze stornovat, prosíme.
Je to z toho důvodu, že se nám zahraniční platby nepropisují do systému. Z tohoto důvodu jsme nuceni kontrolovat platby manuálně, nicméně jsme schopni garantovat kontrolu do 28 dnů z kapacitních důvodů.

 


OBECNÉ INFORMACE pro všechny zákazníky

Pokud víte, že si nebudete moci zásilku vyzvednout po více než 7 dní po uzavření objednávky, dejte nám prosím vědět emailem. Zašleme Vám ji po dohodě tehdy, až budete připraveni si ji vyzvednout.
V případě nepřevzetí zásilky je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s jejím zasláním. Je možné se pochopitelně domluvit na opětovném zaslání. Pokud máte od nás objednanou zásilku a víte, že budete déle než týden mimo doručovací adresu, prosím sdělte nám tuto informaci nejlépe emailem. Sladíme tak čas dodání s Vašimi možnostmi a předejdeme tak mnoha nepříjemnostem.