Sekery

Ruční pracovní nástroje, které slouží zejména k opracování dřeva sekáním. Sekery a sekerky v různých obměnách používají i záchranné sbory, řezníci, zahradníci či údržbáři. Toto sečné nářadí se skládá z hlavy a topůrka. Dnešní výrobky mají zpravidla pogumovanou rukojeť. Lépe drží v ruce a neklouže. 

 
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

250800
1250800
Sekera camping
Sekera camping
Momentálně nedostupné
250 Kč
799 Kč (–68 %)

Campingová sekera pro pobyt v přírodě. Campingová sekera je z jednoho kusu vysoce kvalitní nerezové oceli (sekera včetně rukojeti). Sekera vydrží velice hrubé zacházení. Sekyra má pogumované topůrko- úchyt je tedy velice příjemný. V ceně dodáváme dva druhy pouzder.

477
sekera camping III
sekera camping III
Momentálně nedostupné
250 Kč
799 Kč (–68 %)

Campingová sekera pro pobyt v přírodě. Campingová sekera je z jednoho kusu vysoce kvalitní nerezové oceli (sekera včetně rukojeti). Sekyra má pogumované topůrko- úchyt je tedy velice příjemný. 

706
sekáček strand
sekáček strand
Momentálně nedostupné
299 Kč
599 Kč (–50 %)

Sekerka, která je z jednoho kusu oceli a je stavěná tak aby se s ní dalo sekat, krájet a házet. Opravdu robustní pracovní nástroj.

Vyrobena z oceli 2cr13, Sekáček dodáváme s nylonovým pouzdrem v ceně.

375
Sekera Tomahawk
Sekera Tomahawk
Momentálně nedostupné
800 Kč

Perfektní taktická / záchranářská sekera určená do nejnáročnějších podmínek. Vhodná i do auta, bushcraft, outdoor, survival a další venkovní aktivity. Čepel je z nerezové oceli 440

 

312

PRACOVNÍ SEKERY

Pokud doma topíte dřevem nebo máte chalupu, využijete sekery na 100 %. Kompaktní sekerky se uplatní v dílně i na zahradě. Rovněž patří do výbavy každého bushmana.

TOMAHAWKY

Původní zbraň severoamerických Indiánů sloužila zejména k vrhání či boji zblízka. V 21. století se moderní tomahawky uplatní opět spíše na práci. Hlavice je z jedné strany klasicky zakončená čepelí. Z druhé strany zpravidla ústí ostrý bodák či tupé kladívko.