Informace o nás

Jsme malá rodinná firma, naše tradice sahá až do roku 1991. Poslední rok byl pro nás velmi obtížný, a to zejména kvůli zavřené provozovně z důvodu COVID-19 a povinnému zavření provozovny. Pro naše zákazníky jsme tak založili e-shop. Všechny naše nabízené produkty máme skladem. To dokládají i fotky nožů v přírodě. Budeme moc rádi, když si u nás zakoupíte jakýkoliv produkt.

 

CO NABÍZÍME

✅ vysoká kvalita za nízkou cenu

✅ námi ověřené zboží

✅ dlouholetá rodinná tradice v oblasti prodeje a údržby nožů

✅ osobní a férový přístup k zákazníkovi

✅ osobní odběr na naší kamenné prodejně Krámská 731, 547 01 Náchod

 

CO NENABÍZÍME

⛔ zbytečně předražené produkty

⛔ neprověřené zboží

⛔ neflexibilní přístup k zákazníkovi

 

O NÁS

Nuz-nozirstvibonn je online obchod, který nabízí široký sortiment: zavírací nože, obranné nože, vojenské nože, kapesní nože, turistické nože, lovecké nože, nože pro kuchaře a řeznické nože, dále brousky, příslušenství k nožům, ale také obuškypepřové spreje.

Dále nabízíme i širokou nabídku různých survial doplňků a EDC vybavení.

Chceme navázat na dlouholetou rodinnou historii prodeje a údržby nožů. Naše rodinná tradice sahá až do roku 1992, kdy jsme otevřeli Kamenný obchod v Náchodě. Bohužel nám doba COVID-19 znemožnila mít otevřeno.

Chtěli bychom naše kvalitní produkty nabídnout široké veřejnosti.

 

Naše filozofie

Naše nože nabízejí nejlepší poměr cena/výkon. Možná, že ocel naších nožů není tak tvrdá jako ocel nože za 2000 Kč. Pro většinu lidí je 2000 až 5000 Kč za nůž vysoká částka, proto chceme nabízet kvalitní nože a jiné produkty, které si může dovolit každý z nás.